Záložka do knihy


iSpeech.org

2014 - 15

Ve školním roce 2014 - 15 se naše škola zapojila do 5. ročníku česko-slovenského projektu Záložka do knihy. Záštitu nad tímto projektem převzaly Národní pedagogické museum a knihovna J. A. Komenského v Praze a Slovenská pedagogická knižnica v Bratislavě. Naší partnerskou školou se stala základní škola ve slovenské obci Zubrohlava. V rámci projektu vytvářely děti záložky do knih. Hotová dílka jsme zaslali našim partnerům na Slovensku a ze Slovenska zase připutovaly záložky k nám.

Do projektu se zapojilo celkem 822 škol a 105 911 žáků (239 škol a 28 394 žáků z České republiky, 583 škol a 77 517 žáků ze Slovenska). Projekt byl ukončen 31. října, jeho vyhodnocení bude k dispozici 30. listopadu.

Záložky žáků ZŠ Přimda

                                                    

Záložky žáků ZŠ Zubrohlava

Příloha: Zalozka_vyhodnoceni

2015 - 16

Ve školním roce 2015 - 16 se naše škola znovu zapojila do česko-slovenského projektu Záložka do knihy (jednalo se již o 6. ročník projektu). Záštitu nad tímto projektem převzaly Národní pedagogické museum a knihovna J. A. Komenského v Praze a Slovenská pedagogická knižnica v Bratislavě. Naší partnerskou školou byla opětovně Základná škola s Materskou školou v Zubrohlavě. V rámci projektu vytvářely děti záložky do knih. Hotová dílka jsme zaslali našim partnerům na Slovensku a ze Slovenska zase připutovaly záložky k nám.

Záložky žáků ZŠ Zubrohlava ve školním roce 2015-16

2016 - 17

Žáci vytvořili záložky do knih a své výtvory si vyměnili s žáky z partnerské školy ZŠ s MŠ Nachajky, Krivany na Slovensku.

2017 - 18

Žáci vytvořili záložky do knih a své výtvory si vyměnili s žáky z partnerské školy ZŠ Theodora Josefa Moussona z Michalovců na Slovensku.

2018 - 19

Žáci vytvořili záložky do knih a své výtvory si vyměnili s žáky z partnerské školy ZŠ Zemianska Olča na Slovensku.

2019 - 20

Žáci vytvořili záložky do knih a své výtvory si vyměnili s žáky z partnerské školy ZŠ s MŠ Belá nad Cirochou na Slovensku.