Christmas in our country

Jednalo se již o druhý projekt uskutečněný s litevskou školou, na níž vyučuje Saulius Pečkauskas. Komunikačním jazykem byla angličtina. Žáci měli za úkol nakreslit na čtvrtku jednoduché obrázky - symboly Vánoc - a připsat k nim několik krátkých vět. Jednotlivé stránky (práce žáků) byly svázány do knihy a zaslány partnerské škole. Výtvarně nadané žákyně 7. – 8. ročníku vytvořily tzv. projektové (či tematické) knihy zaměřené na oslavu Vánoc. Projekt byl realizován v rámci průřezového tématu multikulturní výchova. Díky němu jsme se dozvěděli, jak slaví Vánoce naši kamarádi v Litvě.

Christmas in our countryChristmas in our countryChristmas in our country

Christmas in our countryChristmas in our countryChristmas in our countryChristmas in our countryChristmas in our countryChristmas in our country

Christmas in our country