Learning English with friends

Projekt byl určen žákům 6. a 7. třídy, naším partnerem byla Stabbursmoen skole v norském Heimdalu. Cílem projektu bylo rozvíjet dovednosti žáků v angličtině a informatice. Žáci se představili prostřednictvím krátkých prezentací, zpracovávali jednoduché dokumenty a prezentace na téma rodina, škola, volný čas, naše město, koníčky,... O Vánocích a Velikonocích jsme si s našimi kamarády v Norsku nejen vyměnili přáníčka, ale poslali si i drobné dárky (čokoládu a jiné sladkosti). Součástí projektu byla i velmi zajímavá videokonference mezi našimi školami - možnost vidět naše kamarády a rozmlouvat s nimi byla skvělým zpestřením naší společné práce. Veškeré výstupy projektu jsou k nahlédnutí v prostředí TwinSpace.